Dekoratyvinis tinkas

Dekoratyvinis tinkas

Dekoratyvinis tinkas pamažu skinasi kelią į lietuvių namus ir butus. Pastebėtina tai, jog dekoratyviniu tinku dažniau domisi ne dažytų sienų mėgėjai, o metai iš metų besirenkantys tapetus. Dekoratyviniai tinkai naudojami kaip viršutinis dekoratyvinis sluoksnis vidaus ir išorės apdailai. Dekoratyvinio tinko pagrindas gali būti įvairios sudėties tinkas, gipso - kartono, medienos drožlių, statybinės cemento ir kt. plokštės.

Dekoratyvinis tinkas laukui

Dekoratyvinis tinkas tinka dengti pagrindus iš tinko, betono, gipso, drožlių ir gipso-kartono plokščių pastatų viduje ir išorėje.

Dekoratyvinis tinkas vidaus darbams

Dekoratyvinis tinkas skirtas vidaus patalpų sienų ir lubų iš mineralinių statybinių medžiagų dekoratyviai apdailai.

Stambiagrūdis glaistas

Glaistas naudojamas pastatų vidaus apdailos darbams. Skirtas betono, gipskartonio plokščių, tinkuotų bei kitų mineralinių paviršių išlyginimui prieš dažymą vandeniniais dispersiniais dažais bei tapetavimą.

 

Smulkiagrūdis glaistas

Glaistas naudojamas finišiniam glotniam sienų ir lubų paviršiui išgauti prieš dažymą ir tapetavimą (sluoksnio storis iki 2 mm).

Universalus glaistas

Glaistas yra skirtas gipskartonio plokščių paviršiams ir siūlėms bei tinkuotiems ir betoniniams paviršiams glaistyti įvairiose vidaus patalpose.

Glaistas siūlėms

Glaistas yra aukštos kokybės, skirtas drėgmei atsparesnių Knauf Green gipskartonio plokščių siūlėms glaistyti, naudojamas patalpose kuriose numatoma didesnė oro drėgmė.

X